Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst., o godz. 17:30 nieszpory. Dziś odpust w par. OO. Dominikanów. Suma o godz. 11:00.

2. We wtorek po Mszy św. nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy Al. Warszawskiej 46 do końca. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – 2.rocznica Aktu Intronizacji NSPJ w parafii, w środę - o godz. 19:00 w klasztorze OO Dominikanów koncert finałowy XXVII Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej – wykonana będzie Msza św. łacińska Stanisława Moniuszki. w czwartek – Najświętszego Imienia Maryi, w piątek – św. Jana Chryzostoma, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie, w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża Św. W związku z ogólnopolską akcją „Polska pod krzyżem”, w czasie Godziny Miłosierdzia będziemy się łączyć z modlącymi się za naszą Ojczyznę.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki, środy i piątki od g. 16:30 do 17:15.

8. Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę autokarową na Święty Krzyż w dn. 20 września br. Wyjazd o godz. 18:00. Powrót około godz. 2:00. Zapisy w zakrystii.

9. I Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do sanktuarium św. Józefa w Nisku, odbędzie się 21 września br. O godz. 10.00 nabożeństwo z konferencją, o godz. 11.30 Msza św. Serdecznie zapraszamy. Zapisy w zakrystii.

10. XXXV Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. 22 września br. zapraszamy rodziny i małżeństwa na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd o godz. 4:00 (klasztor OO. Dominikanów w Tarnobrzegu). Koszt ok. 50zł. Zapisy w naszej parafii u księży do 13 września. Serdecznie zapraszamy.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.