Get Adobe Flash player

1. Dziś po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej przygotowujące się do I Komunii Św. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory. Dziś na Serbinowie o godz. 17:00 Msza św. w intencji pielgrzymów grupy św. Barbary, a następnie spotkanie popielgrzymkowe w sali parafialnej.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę na nowennie do MBNP, o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

4. O godz. 18:30 w każdą środę zapraszamy na próbę chóru (są jeszcze wolne miejsca).

5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Fabrycznej, św. Onufrego i Tarninowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Męczenników: Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa, we wtorek – św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego i 80 rocznica agresji sowieckiej na Polskę, w środę – święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie tornistrów dzieci kl. I Szkoły Podstawowej, w czwartek – św. Januarego, bpa i m., w piątek – św. męczenników: Andrzeja, Pawła i Towarzyszy, w sobotę – święto św. Mateusza, Ap. i Ew.

7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Dnia 5 października br./sobota/ odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych do Staszowa. Organizujemy wyjazd. Zapisy w zakrystii.

9. Zapraszamy na cykl spotkań biblijnych, jaki co miesiąc będzie prowadził ks. dr Paweł Lasek – biblista z WSD w Sandomierzu. Spotkania będą w każdą III środę miesiąca o godz. 18:30 w kościele św. Barbary. Szczegóły na plakacie.

10. Spotkanie dla dorosłych, którzy jeszcze nie maja bierzmowania planowane jest 29-go września o godz. 19:00 w Ośrodku Ewangelizacyjnym w parafii św. Barbary.

11. Zapraszamy chłopców po I Komunii św. do służenia przy ołtarzu, a dziewczynki do Oazy. Zapisy u ks. Piotra.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.