Get Adobe Flash player

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz.10:00 Msza św. w intencji studentów i społeczności akademickiej z okazji Inauguracji Roku Akademickiego Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, po Mszy św. spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, oraz poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

3. Z wtorku na środę (tj. z 8/9 października) w kościele w Sobowie odbędzie się Wielka Nowenna Adoracyjna.

4. We wtorek po Mszy św. nowenna do św. Józefa.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

6. W przyszłą niedzielę Dzień papieski – zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

7. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, pogrzeb Otyli Nitkiewicz mamy
Ks. Bpa Ordynariusza, w środę – bł. Wincentego Kadłubka biskupa, Patrona diecezji, w piątek – św. Jana XXIII, papieża, w sobotę – bł. Jana Beyzyma.

8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Kwiatowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

9. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy do nabywania i lektury.

10. W parafii św. Barbary w każdy II piątek miesiąca wieczory uwielbienia.

11. W parafii MBNP w każdy III wtorek miesiąca spotkanie dla małżonków.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.