1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz.10:00 Msza św. w intencji studentów i społeczności akademickiej z okazji Inauguracji Roku Akademickiego Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, po Mszy św. spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, oraz poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

3. Z wtorku na środę (tj. z 8/9 października) w kościele w Sobowie odbędzie się Wielka Nowenna Adoracyjna.

4. We wtorek po Mszy św. nowenna do św. Józefa.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

6. W przyszłą niedzielę Dzień papieski – zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

7. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, pogrzeb Otyli Nitkiewicz mamy
Ks. Bpa Ordynariusza, w środę – bł. Wincentego Kadłubka biskupa, Patrona diecezji, w piątek – św. Jana XXIII, papieża, w sobotę – bł. Jana Beyzyma.

8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Kwiatowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

9. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy do nabywania i lektury.

10. W parafii św. Barbary w każdy II piątek miesiąca wieczory uwielbienia.

11. W parafii MBNP w każdy III wtorek miesiąca spotkanie dla małżonków.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.