Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj przypada XIX Dzień Papieski - w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” po Mszach św. prowadzona jest zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Dziś dzień imienin ks. bpa Edwarda Frankowskiego – pamiętajmy w modlitwie o solenizancie.

2. Dzisiaj o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe, po Mszy św. wieczornej, ostatnie w tym roku, nabożeństwo fatimskie z procesją, prosimy o zabranie świec.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

5. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – na nabożeństwie różańcowym będziemy się modlić za nauczycieli, we wtorek – św. Teresy z Avila, dziewicy i dK, odpust w Stalach o godz. 11:00, jest to także Dzień Dziecka Utraconego, w środę – św. Jadwigi Śląskiej, w czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego, w piątek – święto św. Łukasza Ewangelisty, patronalne święto Służby Zdrowia, na różańcu będziemy się modlić za Lekarzy, Pielęgniarki i Pracowników Służby Zdrowia, w sobotę – bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiącka. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy wieczornej.

7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

9. Dziś dzień wyborów w naszym kraju, zachęcamy do udziału. Pomódlmy się o pomyślność dla naszej Ojczyzny – Polski, aby kierowali nią mądrzy, szlachetni i odpowiedzialni ludzie. Pod Twoją obronę … Królowo Polski – módl się za nami.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.