Get Adobe Flash player

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny, naszą modlitwą i ofiarą wspieramy misjonarzy i misjonarki. Ofiary złożone do puszki są przeznaczone na misje.

2. Dzisiaj o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć wspólnotę „Legion Maryi” wraz z ich duchowym opiekunem ks. Rafałem Cudziło.

6. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: we wtorek – święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu, w piątek – św. Jana Pawła II, (przeniesione w naszej diecezji z 22.10).

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Freyera i Rejtana. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na Wypominki. Wpisujemy imiona naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie o g. 17:30. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek i zaznaczenie, w których dniach listopada chcielibyśmy żeby była modlitwa za te dusze. Można także zamawiać Wypominki Roczne (najbliższych zmarłych) przed Mszą o godz.10:00 lub 11:30. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Jacek Batora z ul. Tarnowskiego 28. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek …

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.