Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej gościmy ks. Rafała Cudziło diecezjalnego duszpasterza „Legionu Maryi” wraz z Paniami. Cieszymy się z Waszej obecności i ufamy, że i w naszej parafii powstanie „Legion Maryi”. O godz. 10:00 spotkanie dzieci i rodziców kl. III, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podst. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

4. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w czwartek – I czwartek miesiąca, w piątek – Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele Msze św. jak w każdą niedzielę. O godz. 17:30 przez cały listopad będą nabożeństwa różańcowe z Wypominkami za zmarłych. Msze św. na cmentarzach: w Miechocinie – 10:30, koło PKS-u o godz. 14:00 i na Sobowie o godz. 14:00, I piątek miesiąca, w sobotę – Dzień Zaduszny - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 8:30, po Godzinie Miłosierdzia o 15:30 z nabożeństwem za zmarłych i o godz. 18:00. I sobota miesiąca. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

5. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych cierpiących w czyśćcu odpust: w dniach od 1 do 8 listopada - zupełny, a w pozostałe dni listopada – cząstkowy. Aby uzyskać odpust, należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św., pomodlić się w intencjach Ojca św. i wyzbyć się przywiązania do grzechu nawet lekkiego. Zachęcamy do korzystania z duchowego skarbca Kościoła, by pomagać naszym zmarłym. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na wypominki. Wpisujemy imiona naszych bliskich zmarłych za których będziemy się modlić w listopadzie o godz. 17:30, bądź przez cały rok przed Mszą św. o godz. 10:00 i 11:30. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek i zaznaczenie w których dniach listopada chcielibyśmy żeby była modlitwa za te dusze. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych.

6. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Polnej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Rekolekcje różańcowe dla członków Kół Żywego Różańca odbędą się w Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej OO. Dominikanów w dwa ostatnie dni października, miesiąca Różańca Świętego, w środę i czwartek 30 i 31 października o godz. 17:00. Zapraszamy na nie tylko członków kół różańcowych, ale także wszystkich, którzy modlą się na różańcu i kochają tę modlitwę.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.