Get Adobe Flash player

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz.17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różaniec za zmarłych i zmiana tajemnic różańcowych.

3. Dzisiaj po każdej Mszy św. można się zapisać do „Legionu Maryi” w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

6. Trwa listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe z wypominkami są odprawiane codziennie o godz. 17:30. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Karola Boromeusza, w piątek - o godz.18:00 Msza św. za zmarłych, którzy w tym roku odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy na tę Mszę św. szczególnie wszystkie rodziny tych zmarłych. Po Mszy św. rodziny zabiorą ze sobą poświęconą świecę i zawiozą na grób, jako znak Chrystusa Zmartwychwstałego i naszej pamięci modlitewnej, w sobotę – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Czereśniowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

9. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 244 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.