Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży z kl. VI Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różaniec za zmarłych.

2. Dziś zbiórka do puszki na organizację „Kościół w potrzebie”, która wspiera Kościoły prześladowane. W tę niedzielę ofiary są składane dla chrześcijan prześladowanych w Sudanie Południowym.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

5. Trwa listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe z wypominkami są odprawiane codziennie o godz. 17:30.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Marcina, oraz 101. rocznica odzyskania niepodległości, z tej okazji Msza św. w int. Ojczyzny w kościele OO. Dominikanów o godz. 9:30, we wtorek – św. Jozafata, w środę – pierwszych Polskich męczenników: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w czwartek - w dolnym kościele na Serbinowie o godz. 19:30 Msza św. w intencji zmarłych kapłanów naszego dekanatu, po niej comiesięczna adoracja w kaplicy wieczystej adoracji, w piątek – św. Alberta Wielkiego, bpa i dK., w sobotę - NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Sadowej i Ziołowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. W piątek po Mszy św. o godz. 7:00 spotkanie Wspólnoty Krwi Chrystusa Pana z siostrą Krystyną z Częstochowy.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 296 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.