1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst. Dzisiaj na plebani o godz. 15:30 po Godzinie Miłosierdzia, spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych i wszystkich wspólnot działających przy naszej parafii, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

2. Jutro w poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Po Mszy św. o godz. 10:00 wyruszy Orszak Trzech Króli.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 16 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Trwa wizyta duszpasterska. Już teraz, dziękujemy za dotychczasową życzliwość, wspólną modlitwę i serdeczne przyjęcie. Ministranci zapowiadając kolędę podają przybliżony czas przybycia księdza, dlatego prosimy o zrozumienie i w miarę możliwości oczekiwanie z całą rodziną na kapłana, który przychodzi z Bożym błogosławieństwem do nas. Cały plan kolędy jest zamieszczony na stronie internetowej i w naszej gazetce parafialnej.

8. Zapraszamy na żeglarskie kolędowanie w parafii Chrystusa Króla 11 stycznia o godz. 19.00.

9. 6 stycznia ulicami Tarnobrzega przejdzie 9. Orszak Trzech Króli. Tradycyjnie już na uczestników tych wyjątkowych jasełek czekać będą od godz. 10 na tarnobrzeskim Rynku szczodraki, czyli drożdżowe bułeczki przygotowane przez Stowarzyszenie Dolina Smaku. Szczodrakami według regionalnej tradycji dzielono się w dniu Objawienia Pańskiego z bliskimi i sąsiadami po to, by życzyć im szczodrego Nowego Roku. W tym roku, po raz pierwszy, szczodraki będzie można nabyć także po Mszach św. przed tarnobrzeskimi kościołami, a całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony dla dwóch rodzin, w których wychowywane są niepełnosprawne rodzeństwa: Piotr i Karol Rzepeccy oraz Milenka i Kubuś Nowiccy. Zacznijmy Nowy Rok od zrobienia czegoś dobrego.

10. Prezydent miasta oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu serdecznie zapraszają na koncert Mieczysława Szcześniaka organizowany w czwartek, 9 stycznia o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Serbinowie w ramach 13. edycji Choinki Życzeń. Wejściówki – cegiełki w cenie 20 zł będą do nabycia także tuż przed koncertem. Dochód wesprze niepełnosprawne dzieci z Tarnobrzega.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.