1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dzieci kl. III Szkoły Podstawowej i ich rodziców, a po Mszy św. jasełka w wykonaniu chłopców z Domu Pomocy w Mokrzyszowie, za tydzień spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

4. W przyszłą niedzielę 2 lutego o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kół Koronkowych. Serdecznie zapraszamy te osoby, które się zapisały do Kół Koronkowych w przyszłą niedzielę na spotkanie na godz. 17:00.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 5 klatka 3 i 4. Sprzątanie tylko w sobotę po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła. O godz. 21:00 Apel Jasnogórski. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy, w piątek – św. Jana Bosko, w sobotę – I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

8. Osobom z ul. Marczaka 9 oraz Panom Strażakom dziękujemy za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej.

9. Trwają prace przy malowaniu wnętrza naszej świątyni. Jest to już ostatni etap prac przed konsekracją naszego kościoła. Dziękujemy za życzliwość, za każdy dar serca i prosimy o modlitwę w intencji tych prac. Prośmy Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo, abyśmy mogli jak najlepiej wykonać tę pracę. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tego dzieła.

10. Poświęcenie naszej świątyni na wyłączną własność Bożą odbędzie się 15 lutego br. tj. sobota o godz. 18:00 przez J.E. Ks. Bpa Krzysztofa Nitkiewicza. Już teraz zapraszamy do modlitwy i udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu dla naszego kościoła i parafii.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.