1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, święto Ofiarowania Pańskiego, na każdej Mszy św. poświęcenie świec. Dzień życia konsekrowanego. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na wspólnotę Sióstr Klarysek w Sandomierzu. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz.17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kół Koronkowych, o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy Siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 5 klatka 5,6 i 7. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Błażeja. Na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie jabłek. Już po raz jedenasty będziemy świętować w naszej parafii „Błażejki”. Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich, a szczególnie sadowników z owocami do poświęcenia, w środę – świętej Agaty, na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie chleba, soli i wody, w czwartek – św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy oraz św. Doroty, I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – I piątek miesiąca, od godz. 17:15 spowiedź św. 1. rocznica śmierci ks. Antoniego Saneckiego.

7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii o godz. 19:00 odbędzie się Koncert Ewangelizacyjny w wykonaniu członków polsko-szkockiego projektu: „Tylko Jezus”. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

8. Zakończyliśmy prace przy malowaniu wnętrza naszego kościoła. Dziękujemy za życzliwość, za każdy dar serca, w sposób szczególny dziękujemy panu Stefanowi za priorytetowo i solidnie wykonaną pracę. „Bóg zapłać”. Prośmy Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo, abyśmy mogli duchowo przygotować się do konsekracji naszej świątyni. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i wspieraj nas w drodze do nieba.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.