1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzież kl. VII Szkoły Podstawowej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kół Koronkowych, a o 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej. Na stoliku są także skarbonki wielkopostne.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

4. W tym tygodniu nie było sprzątania świątynię. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 7 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. W Niedzieli jest obszerny artykuł o konsekracji naszego kościoła. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – święto św. Kazimierza, Królewicza, w czwartek – I czwartek miesiąca od Godziny Miłosierdzia adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Legion Maryi. Serdecznie zapraszamy. To także 31.r. sakry Bpa Seniora Edwarda Frankowskiego, w piątek – I piątek miesiąca. Od godz. 17:15 spowiedź św., w sobotę – I sobota miesiąca. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

7. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. W piątki o godz. 17:30 Droga Krzyżowa, a w niedziele o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

8. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 25 marca o godz. 16:00.

9. Jest możliwości udziału w beatyfikacji sł. Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego w dniu 7 czerwca. Będzie organizowany wyjazd autokarem z naszego dekanatu. Zapisy do 8 marca w zakrystii.

10. W sobotę 28 marca o godz. 12:00 w TDK będzie wyświetlony film pt. „Najświętsze Serce”. Gorąco zachęcamy do obejrzenia tego wyjątkowego filmu o kulcie NSPJ. Organizujemy wspólne wyjście do kina. Chętne osoby prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii i wpłatę 10 zł za bilet grupowy.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

12. W sobotę z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. +Ewa Janik z ul. Marczaka. Pogrzeb odbędzie się w Skopaniu w najbliższym czasie. Pomódlmy się za zbawienie jej duszy. Wieczny odpoczynek …