1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Dzisiaj Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z naszymi misjonarkami i misjonarzami, którzy głoszą Ewangelię i dają świadectwo miłości Boga i bliźniego w 99 krajach misyjnych. Naszą ofiarą do puszki wspieramy ich działalność. Bóg zapłać.

3. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Dziś o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątek o godz. 17:30 Droga Krzyżowa dla wszystkich. Znajdźmy czas na rozważanie Zbawczej Męki Chrystusa.

4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 29 marca, poprowadzi je O. Marek Grzelczak OP. Nie zlekceważmy tego czasu. Już teraz tak zaplanujmy nasze zajęcia, by znaleźć czas na dobre przeżycie tych świętych dni ćwiczeń rekolekcyjnych.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży MB św. Józefa.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – początek nowenny przed uroczystością św. Józefa. Nowenna będzie po Mszy św. o godz. 18:00, w piątek – 7. rocznica wyboru Ojca św. Franciszka na Stolicę Piotrową.

7. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 24 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

9. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

10. Stowarzyszenie Tarnobrzeski Bank Żywności będzie wydawał produkty w poniedziałek 9 marca br. w godz. od 15:00 do 17:00. Prosimy o odbiór paczek w wyznaczonym terminie.

11. W sobotę 28 marca o godz. 12:00 w TDK będzie wyświetlony film pt. „Najświętsze Serce”. Organizujemy wspólne wyjście do kina. Chętne osoby prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii i wpłatę 10 zł za bilet grupowy.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”. Dzisiaj modlitwą otaczamy wszystkie Panie – prośmy Boga, aby w każdym narodzie i w każdej kulturze szanowano godność wszystkich kobiet. W int. Pań. Pod Twoją obronę …