1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a po niej dodatkowa Msza św., o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnej.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Anielskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 24 klatka 3, 4 i 5. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: czwartek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

7. Do dnia 29 marca odwołane są wszystkie spotkania grup liturgicznych. Odwołujemy wspólne wyjście do kina na film pt. „Najświętsze Serce”. Prosimy osoby, które wpłaciły pieniądze na bilet o odebranie wpłaty w zakrystii. Zostało przeniesione także bierzmowanie w naszej parafii na miesiąc wrzesień.

8. W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy prace przy budowie organów piszczałkowych. Próbny projekt został ustawiony na chórze, aby dokonać dobrych pomiarów. Planujemy, że prospekt organowy powstanie na święta Wielkanocne. Prosimy o modlitwę w intencji tych prac, abyśmy mogli jak najlepiej rozplanować i wykonać organy do naszego kościoła. Prośmy Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo dla organomistrzów, którzy pracują przy budowie organów. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tego dzieła.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.