1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia a o godz. 15:20 dodatkowa Msza św.

2. Ze względu na pandemię coronawirusa, zostały odwołane wszystkie spotkania grup dziecięcych i młodzieżowych. Prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarno-epidemiologicznych oraz wytycznych Konferencji Episkopatu Polski.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Fatimskiej.

5. W tym tygodniu nie było sprzątania naszej świątyni. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 26 i 28. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień świętości życia. Rozpoczęcie Duchowej Adopcji, Msze św. w tym dniu o godz. 8:30, 15:20 (po Godzinie Miłosierdzia) i o godz. 18:00, w sobotę – o godz. 21:00 Apel jasnogórski. 11. rocznica nawiedzenia naszej parafii przez Matkę Bożą w znaku obrazu jasnogórskiego.

9. Rekolekcje wielkopostne w związku z pandemią coronawirusa zostały odwołane. Nie będzie spowiedź św. wielkopostnej z udziałem księży z dekanatu. Spowiadamy codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. Prosimy o nie odkładanie spowiedzi św. na Wielki Tydzień. Od piątej niedzieli Wielkiego Postu, za pośrednictwem internetu, zostaną przeprowadzone diecezjalne rekolekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do uczestnictwa. Zachęcamy do modlitwy w domach o godz. 20:30 (odmawiając cząstkę różańca i koronkę do Bożego Miłosierdzia). Na ten trudny czas pandemii a zarazem czas wielkopostny, zaufajmy Maryi i Jezusowi. Jezu ufam Tobie.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.