1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Trójcy Świętej. Po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie młodzieży z kl. I gimnazjum, a o godz. 17.30 nabożeństwo do NSPJ.
2. W środę w czasie nowenny adorować Maryję będą siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.
3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Tego dnia będą odprawiane Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i po niej procesja do czterech ołtarzy, po procesji Msza św. ok. godz. 10.40 i o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia dzwonkami, dzieci I komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych, wspólnoty parafialne , strażaków ze sztandarem i do niesienia baldachimu. Zaplanujmy swój udział we Mszy św. i procesji. Przez całą Oktawę Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo połączone z procesją wokół kościoła.

4. Zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało: mieszkańcy z ul. Dzikowskiej - 1 ołtarz, z ul. Czereśniowej, Sadowej i Jabłoniowej – 2 ołtarz, z ul. Polnej – 3 ołtarz, z ul. Wiącka i Rejtana – 4 ołtarz. Stelaże i plansze prosimy pobrać z domu parafialnego w środę po Mszy św. wieczornej. Prosimy również o przygotowanie ołtarzy na zakończenie Oktawy Bożego Ciała.
5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć misjonarza ks. Jacka Hutmana, który pracuje na Białorusi. Otoczmy Go naszą modlitwą i darem serca.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa -Boże Ciało, w sobotę – św. Alojzego Gonzagi.
7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 (klatka 5 i 6). Pierwsze sprzątnie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.