1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo majowe i Msza św. wieczorna.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Licheńskiej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – NMP z Fatimy, 103. rocznica objawień. Po Mszy św. wieczornej pierwsze nabożeństwo fatimskie, w czwartek – święto św. Macieja, Ap., w piątek – św. Zofii, w sobotę – święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 5 i 6. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Trwają prace na chórze przy budowie piszczałkowych organów. Częściowo została wykona szafa i prospekt organowy. Dziękujemy za życzliwość, za każdy dar serca i prosimy o modlitwę w intencji tych prac. Prośmy Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo, abyśmy mogli jak najlepiej je wykonać. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tego dzieła.

8. Przez miesiąc maj przygotowujemy się do zawierzenia osobistego i parafii Matce Bożej oraz oddanie się w niewolę miłości Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi na podstawie „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” św. Ludwika Marii Grignon de Montfort. Niech to będzie okres wewnętrznego i zewnętrznego wyciszenia się oraz ufnej modlitwy do Maryi.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

10. W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do Pana śp. +Wiesław Marek z ul. Konf. Dzikowskiej 18. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek…