1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o 17:30 nabożeństwo i procesja Eucharystyczna. Do czwartku będziemy przeżywać Oktawę Bożego Ciała. Zapraszamy serdecznie do udziału.

2. Dziś zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w Uroczystość Bożego Ciała. Osobom z wyznaczonych ulic, które włączyły się w przygotowanie ołtarzy, Panu Organiście, panom Strażakom, Panu Kościelnemu, ministrantom, DSM, osobom niosącym emblematy, dziewczynkom sypiącym kwiatki, chłopcom dzwoniącym dzwonkami i Wam wszystkim za wspólną modlitwę i publiczne wyznanie wiary w prawdziwą Obecność Pana Jezusa w Eucharystii w tym trudnym czasie pandemii.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 5 i 6 . Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Brata Alberta Chmielowskiego oraz 48. rocznica święceń kapłańskich ks. prał. Stanisława Wdowiaka, w czwartek – zakończenie Oktawy Bożego Ciała z procesją do czterech ołtarzy, błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków, ziół i kwiatów, w piątek – Uroczystość NSPJ, w sobotę – Niepokalanego Serca NMP oraz 4. rocznica śmierci ks. prał. Michała Józefczyka.

7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.