1. Dziś jak każdego dnia o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory i litania do Krwi Chrystusa Pana.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie, w środę – św. Bonawentury, bpa i dK., w czwartek – NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerznej), w sobotę – św. Szymona z Lipnicy.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Zapraszamy do udziału w XXXVII Pieszej Pielgrzymce ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Tegoroczna pielgrzymka, z racji pandemii, ma odbyć się w formie "sztafetowej" tzn. każdego dnia inna grupa dojeżdża na szlak i pielgrzymuje do tronu Matki Bożej, po czym wraca do domu. Grupa św. Barbary będzie pielgrzymować 10 sierpnia ze Szczekocin do Dąbrowna. Zapisy do 28 lipca br. Szczegóły na plakacie.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.