1. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo do NSPJ. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
2. W środę o podjęcie adoracji w czasie nowenny prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.
3. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w procesji Bożego Ciała i na zakończenie Oktawy. Dziękujemy rodzinom z wyznaczonych ulic, które włączyły się w przygotowanie ołtarzy, naszym panom Strażakom, osobom niosącym feretrony, pani Organistce, Chórowi, panu Kościelnemu, Ministrantom, DSM, cieszymy się z licznej obecności dzieci. Wszystkim za zaangażowanie i ludzką życzliwości - „Bóg zapłać”.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – św. Tomasza, Ap. i I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.30, w sobotę –św. Marii Goretti i I sobota miesiąca, od godz. 8.00 odwiedziny chorych.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 (klatka 9, 10 i 11). Pierwsze sprzątnie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
7. W imieniu ks. misjonarza Jacka Hutmana, serdecznie dziękujemy za modlitwę i dar serca jaki złożyliście dla wspólnoty wierzących w Kamajach na Białorusi. „Bóg zapłać”.
8. Organizujemy wraz z Akcją Katolicką pielgrzymkę na Św. Krzyż dn. 6 lipca br. z okazji Diecezjalnej Pielgrzymki Rodzin. Wyjazd w niedzielę 6 lipca o godz. 7.15 a powrót w godzinach wieczornych. Koszt tyko ubezpieczenie 5zł. Przejazd autokarem gratis. Są jeszcze wolne miejsca.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.