1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 26 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, we wtorek – św. Klary, w czwartek – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją, w piątek – św. Maksymiliana Marii Kolbego. Odpust w Żupawie, w sobotę – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców, a na Mszy św. o godz. 11:30 „Dożynki”, poświęcenie wieńca i po Mszy św. procesja.

5. Jutro w poniedziałek z naszego miasta wyjazd autokarami na XXXVII Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Tegoroczna pielgrzymka, z racji pandemii, odbywa się w formie "sztafetowej" tzn. każdego dnia inna grupa dojeżdża na szlak i pielgrzymuje do tronu Matki Bożej, po czym wraca do domu. Grupa św. Barbary pielgrzymuje ze Szczekocin do Dąbrowna. Po dotarciu do Dąbrowna autokarami udajemy się na Jasną Górę na Apel Jasnogórski i nocą wracamy do domu.

6. Trwają prace na chórze przy budowie piszczałkowych organów. Dziękujemy za życzliwość, za każdy dar serca i prosimy o modlitwę w intencji tych prac. Prośmy Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo, abyśmy mogli jak najlepiej je wykonać. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tego dzieła.

7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.