1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. W poniedziałek rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie dzieci do I Komunii św., która odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 11:30.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 26 klatka 3, 4 i 5. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Jacka, w czwartek – św. Bernarda, opata i dK., w piątek – św. Piusa X, w sobotę – Najświętszej Maryi Panny Królowej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” Przewodniczącej i Radzie Osiedla Dzików oraz Przewodniczącemu i Radzie Osiedla Podłęże za przygotowanie kosza dożynkowego na Uroczystość Matki Bożej Zielnej.

8. Msza św. za Mieszkańców Os. Dzików będzie odprawiona 30 sierpnia 2020 r. o godz. 8:30.
9. Trwają prace na chórze przy budowie piszczałkowych organów. Dziękujemy za życzliwość, za każdy dar serca i prosimy o modlitwę w intencji tych prac. Prośmy Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo, abyśmy mogli jak najlepiej je wykonać. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tego dzieła.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.