1. Dzisiaj w naszym kościele podczas Mszy Św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci, które dziś po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa w Komunii Św. będą przez cały tydzień przeżywać Biały Tydzień. Zapraszamy codziennie wraz ze swymi rodzicami do uczestnictwa w nabożeństwie i Mszy św.
2. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

4. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 28 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Bartłomieja, Ap. w środę – Uroczystość NMP Częstochowskiej, odpust w Sobowie, w czwartek – św. Moniki, w piątek – św. Augustyna, bpa i dK., o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w sobotę – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Trwają prace na chórze przy budowie piszczałkowych organów. Dziękujemy za życzliwość, za każdy dar serca i prosimy o modlitwę w intencji tych prac. Prośmy Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo, abyśmy mogli jak najlepiej je wykonać. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tego dzieła.

8. Zapraszam uczestników Pieszej Pielgrzymki na spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się we czwartek 27 sierpnia w parafii św. Barbary w Tarnobrzegu. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o 18.00.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.