1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, a o godz. 11:30 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

4. Z czwartku na piątek (tj. z 8/9 października) w kościele w św. Barbary odbędzie się Wielka Nowenna Adoracyjna.

5. W przyszłą niedzielę Dzień papieski – zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

6. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Faustyny Kowalskiej, w środę – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, w piątek – bł. Wincentego Kadłubka biskupa, Patrona diecezji.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Pawłowskiego i Szewery. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

8. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy do nabywania i lektury.

9. Finalizujemy prace na chórze przy budowie piszczałkowych organów. Zakończenie prac planujemy na połowę października. Dziękujemy za życzliwość, za każdy dar serca i prosimy o modlitwę w intencji tych prac. Prośmy Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo, abyśmy mogli jak najlepiej je wykonać. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tego dzieła.

10. Ks. prał. St. Wdowiak ofiarował do naszej świątyni nową monstrancję. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za tak piękny i cenny dar.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.