1. Zwracamy się z prośbą o zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczek ochronnych lub części odzieży. Przestrzeganie tego państwowego zarządzenia jest nie tylko naszym obowiązkiem, ale także wyrazem troski o nasze zdrowie i naszych bliskich.

2. Dzisiaj przypada XX Dzień Papieski - w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” po Mszach św. prowadzona jest zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

3. Dzisiaj o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

6. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: we wtorek – bł. Honorata Koźmińskiego, dzień imienin ks. bpa Edwarda Frankowskiego – pamiętajmy w modlitwie o solenizancie. Po Mszy św. wieczornej, ostatnie w tym roku, nabożeństwo fatimskie z procesją, prosimy o zabranie świec, w środę – św. Małgorzaty Marii Alacoque, na nabożeństwie różańcowym będziemy się modlić za nauczycieli, w czwartek – św. Teresy z Avila, dziewicy i dK, odpust w Stalach o godz. 11:00, jest to także Dzień Dziecka Utraconego, w piątek – św. Jadwigi Śląskiej, w sobotę – św. Ignacego Antiocheńskiego.

7. Bóg zapłać tym osobą, które posprzątały naszą świątynię. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiejskiej 1 - 30. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

10. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana +Zbigniew Machaj z ul. Wiejskiej. Pogrzeb odbędzie się w środę o godz.11:30. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek …