1. Dziś XV Niedziela Zwykła o godz. 1730 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego a po Mszy św. o godz. 18.00 z racji 13 dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie z procesją ulicami naszego osiedla. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
2. W środę w czasie nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o adorację prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.
3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Bonawentury – bp i dK., w środę NMP z Góry Karmel, w piątek św. Szymona z Lipnicy – prezbitera.
4. Dziękujemy tym, którzy w tym tygodniu sprzątali naszą świątynię. W najbliższym tygodniu do sprzątanie świątyni prosimy mieszkańców z ul. Marczaka 11 (klatka 3 i 4). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
5. W tym tygodniu zostały zamontowane dwa witraże w bocznej nawie. Ze względu na problemy techniczne z górną partią okien, montaż sześciu górnych witraży planujemy we wtorek.

6. Zapraszamy do udziału w XXXI Pieszej Pielgrzymce ze Stalowej Woli na Jasną Górę w dniach od 4 do 12 sierpnia. Karty zgłoszeń można pobrać w kancelarii.
7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
8. Już dziś zwracamy się z prośbą o przygotowanie wieńca dożynkowego na 15 sierpnia przez mieszkańców z ul. Kwiatowej.
9. Trwają wakacje. Wypoczywającym życzymy pięknej pogody i udanego wypoczynku w czasie, którego nie zapominajmy o modlitwie i niedzielnej Mszy św.
10. Wszystkim, którzy w tym czasie obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.
11. W ubiegły tygodniu odszedł do Pana śp. Józef Trela pochodzący z parafii Ślęzaki. Polecajmy miłosiernemu Bogu jego duszę: Wieczny odpoczynek…