1. Dziś – Uroczystość Wszystkich Świętych – wspominamy wszystkich tych, którzy cieszą się radością życia wiecznego w Niebie.

2. Dziś także pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różaniec za zmarłych. Zmiana tajemnic różańcowych i koronkowych odbędzie się za tydzień 8 listopada o godz. 17:00.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

5. Rozpoczynamy listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe z wypominkami są odprawiane codziennie o godz. 17:30. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych.

6. Nasza parafia włącza się w akcję „Różaniec do Granic Nieba”, będziemy się modlić o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – Dzień Zaduszny, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 8:30, 15:20 i 18:00, w środę – św. Karola Boromeusza, w czwartek – I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych, w piątek – I piątek miesiąca od godz. 17:15 spowiedź św. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski, Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy za zmarłych, w sobotę - I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego domki. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

9. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.