1. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, w kościele może przebywać jedna osoba na 15 metrów kwadratowych. W naszym kościele będzie mogło uczestniczyć we Mszy św. 50 osób. Osoby przebywające w kościołach, mają obowiązek zakrywania ust i nosa. Bóg zapłać za zrozumienie.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie kl. VI Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych w minionym roku i zmiana tajemnic.

3. Dziś zbiórka do puszki na organizację „Kościół w potrzebie”, która wspiera Kościoły prześladowane.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

6. Trwa listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe z wypominkami są odprawiane codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we wtorek – św. Leona Wielkiego, papieża i dK, w środę – św. Marcina, oraz 102. rocznica odzyskania niepodległości, z tej okazji Msza św. w int. Ojczyzny w kościele OO. Dominikanów o godz. 9:30, w czwartek – św. Jozafata, w piątek – pierwszych Polskich męczenników: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

8. W tym tygodniu nie było sprzątania naszej świątyni. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Sikorskiego. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

9. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

10. Kończymy prace na chórze przy budowie piszczałkowych organów. Zakończenie prac planujemy przed wspomnieniem św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. Poświęcenie organów i zarazem koncert organowy odbędzie się 22 listopada, tj. w niedzielę o godz. 18:00. Już teraz serdecznie zapraszamy. Dziękujemy za życzliwość, za każdy dar serca i prosimy o modlitwę w intencji tych prac. Prośmy Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo, abyśmy mogli jak najlepiej je wykonać. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tego dzieła.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.