1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej, Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ i Liturgicznej Służby Ołtarza. Po każdej Mszy św. odnowienie Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców dzieci kl. III Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych. Na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie nowych organów a po Mszy św. koncert w wykonaniu pana Mariusza Rysia. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy, w środę – św. Katarzyny dziewicy i męczennicy, w sobotę – o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy al. Warszawskiej od 46 nr do końca. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana:
Odpowiadając na Twą miłość Panie, wyznaję: Jezu, jesteś Królem! Jezu, jesteś moim królem! Daj mi poznać wolę Twoją, Panie! Oto jestem!