Get Adobe Flash player

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie medalików dzieciom kl. III, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

2. Dziś dzień modlitw za Kościół na Wschodzie i zbiórka do puszek jako pomoc materialna. Za każdy dar serca w imieniu obdarowanych składamy Bóg zapłać.

3. W naszym kościele w adwencie w dni powszednie Msze św. są; o godz. 7:00 Msza św. adwentowa, a o godz. 18:00 roratnia. Dzieci na roraty zapraszamy z lampionami, tradycyjnie po roratach otrzymują pamiątkowe obrazki i losują figurkę Matki Bożej.

4. Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas. Taka świeca na naszym stole wigilijnym będzie widocznym znakiem więzi z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy. Święcę z ubiegłego roku zanosimy na grób naszych bliskich zmarłych, jako znak duchowej łączności rodzinnej w święta Bożego Narodzenia.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

6. Za tydzień w poniedziałek, 14 grudnia na godz. 19.00 zapraszamy na muzyczne, adwentowe czuwanie, podczas którego wystąpią muzycy ze Stalowej Woli i Tbga.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Ambrożego, we wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze św. o godz. 7:00, 11:30 po Mszy św. Godzina Łaski (12:00 – 13:00) i o godz. 18:00, czwartek – NMP z Loreto, w sobotę – NMP z Guadalupe.

8. Z powodu pandemii nie będzie parafialnej spowiedzi adwentowej. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną. Już teraz zaplanujmy swój udział w spowiedzi św. adwentowej.

9. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Borów i Jaśminowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

10. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

11. Pod chórem będzie stał kosz „Dobrego serca” do którego można składać produkty żywnościowe dla potrzebujących na nadchodzące święta.

12. Poświęcone opłatki można nabyć pod chórem u pana Kościelnego. Ofiary składane przy tej okazji, są przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Opłatki poświęcone w świątyni, kierują nasze myśli ku istocie Bożego Narodzenia, które jest wydarzeniem świętym a nie handlowym. Łamanie się opłatkiem poświęconym przez kapłana, łączy nas z Bogiem i ludźmi oraz umacnia więź ze swoją wspólnotą parafialną. Przyjmijmy ten dar chleba, który w czasie Mszy św. staje się Ciałem Pańskim, a w naszych domach jednoczy nas, umacnia naszą miłość małżeńską, rodzinną i daje szansę pojednania w rodzinie.

13. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

14. W tym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy na drogę do Nieba; śp. +Józefa Cieślę, +Krystynę Dzieciuch, +Cecylię Jadach, +Elizę Żurek. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla nich. Wieczny odpoczynek …

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.