Get Adobe Flash player

1. Dziś otaczamy modlitwą naszą Ojczyznę z okazji 39. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas.

3. Poświęcone opłatki można nabyć pod chórem u pana Kościelnego. Ofiary składane przy tej okazji, są przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

4. Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu rozprowadza sianko na stół wigilijny. Środki będą przeznaczone na wsparcie podopiecznych.

5. W poniedziałek 14 grudnia na godz. 19.00 zapraszamy na Koncert Adwentowy, podczas którego wystąpią muzycy ze Stalowej Woli i Tarnobrzega. Szczegóły na plakacie.

6. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

7. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Kruczej i W Margaretkach. Pierwsze sprzątanie we wtorek po Mszy św.

8. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Z powodu pandemii nie będzie parafialnej spowiedzi adwentowej. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną. Zaplanujmy swój udział.

10. Pod chórem stoi kosz „Dobrego serca” do którego można składać produkty żywnościowe dla potrzebujących na nadchodzące święta.

11. Do chorych przed świętami udamy się w środę, 23 grudnia od godz. 9:00. Prosimy o zgłaszanie chorych, których nie odwiedzamy w I soboty miesiąca.

12. Mieszkańców ul. Konf. Dzik. 6, 8, 10 i 12, prosimy o pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych. Ubieranie choinek planujemy w sobotę od godz. 11:00.

13. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

14. W tym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy na drogę do Nieba śp. +Stefana Dziubę. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek …

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.