Get Adobe Flash player

1. Dziś IV Niedziela Adwentu, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. Przypominamy o spowiedzi adwentowej. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

4. W środę od godz. 9:00 odwiedziny chorych i wydawanie paczek żywnościowych dla biednych na święta od godz. 17:00 do 18:00.

5. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Zachowajmy w tym dniu post. Po Mszy św. o godz. 7:00 złożymy sobie życzenia i przełamiemy się opłatkiem. Można będzie zabrać światełko betlejemskie. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 18:00. W tym czasie zasiądziemy do stołu wigilijnego. Niech to będzie czas pokoju i radości. Powstrzymajmy się od picia alkoholu w tym dniu. Nie zapominajmy o wspólnym rodzinnym kolędowaniu. O godz. 24:00 Uroczysta Pasterka. Pół godz. przed Pasterką koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy. Ofiary złożone na tacę podczas Pasterki są przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.

6. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Wiącka. Sprzątanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

7. Dziękujemy rodzinie, która ofiarował piękną choinkę do kościoła, Panom strażakom za obsadzenie choinek oraz panu Czesławowi za transport. Mieszkańcom ul. Konf. Dzikowskiej 6, 8, 10 i 12 dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych oraz osobom, które przygotowały szopkę. Bóg zapłać.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – Wigilia Bożego Narodzenia, piątek – Uroczystość Boże Narodzenie, Msze św. w porządku niedzielnym, nie będzie tylko Mszy św. o godz. 7:00, w sobotę - Święto św. Szczepana , I męczennika. Msze św. jak w niedziele.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.