Get Adobe Flash player

1. Dziś niedziela Świętej Rodziny. O godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe w intencji naszych rodzin.

2. W środę o pojęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

3. W czwartek ostatni dzień Starego Roku o godz. 17:30 uroczyste nieszpory z uroczystym Te Deum. Po nieszporach Msza św. na zakończenie Starego Roku. Zapraszamy na wspólne dziękczynienie.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto świętych Młodzianków, o godz. 19:00 koncert kolędowy, a o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w czwartek – św. Sylwestra I, papieża, ostatni dzień Starego Roku, w piątek – 1 stycznia 2020 r., Uroczystość świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Światowy Dzień Pokoju. Msze św. jak w niedzielę. I piątek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18:00 nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na modlitewne czuwanie w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii, w sobotę – św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu, I sobota miesiąca, w tym miesiącu nie
będzie odwiedzin chorych.

5. Ze względu na pandemię przenosimy spotkanie opłatkowe, Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych z 3 stycznia na późniejszy termin.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Wspólnota Dzieła dla Intronizacji NSPJ zachęca, aby w okresie od 25 grudnia do 3 stycznia odnowić w naszych rodzinach Akt Intronizacji NSPJ. Tekst tego Aktu znajduje się pod chórem.

8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Kwiatowej. Pierwsze sprzątanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

9. Z uwagi na panującą pandemię i obowiązujące wskazania sanitarne, nie odbędzie się w tym roku, podobnie jak w całej diecezji, wizyta duszpasterska w domach. Mieszkańców naszej parafii będziemy zapraszać na wspólną modlitwę do kościoła. Szczegóły tych kolędowych spotkań podamy za tydzień w ogłoszeniach.

10. Składamy serdeczne podziękowanie za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, na funkcjonowanie kościoła i na organy. Bóg zapłać.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.