1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Freyera i Rejtana. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – uroczystość Objawienia Pańskiego, w czwartek – I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Jak wiemy w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Spotkania kolędowe będą odbywać się na Mszy św. o godz. 18:00. Zapraszamy więc mieszkańców poszczególnych ulic na Msze św., wspólne kolędowanie, modlitwę przed Najświętszym Sakramentem i błogosławieństwo dla całej rodziny. Prosimy zabrać do poświęcenia wodę w małym pojemniku. Tradycyjne ofiary składane z racji kolędy w tym roku będą przeznaczone na organy i funkcjonowanie parafii. Plan poszczególnych spotkań kolędowych znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

9. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Pana; śp. +Bogusław Koleśnik z ul. Konf. Dzikowskiej 5 i śp. +Stanisław Jabłoński z ul. Kwiatowej. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla nich. Wieczny odpoczynek …