Get Adobe Flash player

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Freyera i Rejtana. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – uroczystość Objawienia Pańskiego, w czwartek – I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Jak wiemy w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Spotkania kolędowe będą odbywać się na Mszy św. o godz. 18:00. Zapraszamy więc mieszkańców poszczególnych ulic na Msze św., wspólne kolędowanie, modlitwę przed Najświętszym Sakramentem i błogosławieństwo dla całej rodziny. Prosimy zabrać do poświęcenia wodę w małym pojemniku. Tradycyjne ofiary składane z racji kolędy w tym roku będą przeznaczone na organy i funkcjonowanie parafii. Plan poszczególnych spotkań kolędowych znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

9. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Pana; śp. +Bogusław Koleśnik z ul. Konf. Dzikowskiej 5 i śp. +Stanisław Jabłoński z ul. Kwiatowej. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla nich. Wieczny odpoczynek …

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.