Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego – która uwrażliwia nas na celebrację, refleksję oraz krzewienie Słowa Bożego. Dziś również Dzień solidarności z Chorwacją – w okresie Bożego narodzenia trzęsienie ziemi nawiedziło ten kraj. Podczas każdej Mszy św. modlitwą i darem serca otaczamy wszystkich poszkodowanych. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać. Na Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dzieci kl. III Szkoły Podstawowej i ich rodziców, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży M. B. Anielskiej.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Sadowej, Ziołowej i Jabłoniowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto Nawrócenia św. Pawła, Ap., we wtorek – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, w czwartek – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła. O godz. 21:00 Apel Jasnogórski. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. +Anna Zioło z ul. Ziołowej. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla Niej. Wieczny odpoczynek …

 

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.