1. Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. IV Szkoły Podstawowej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej. Na stoliku są także skarbonki wielkopostne.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 10. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto Katedry św. Piotra, Apostoła, wtorek – św. Polikarpa.

7. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. W piątki o godz. 17:30 Droga Krzyżowa, a w niedziele o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

8. Komunikat Wykonawcy obwodnicy Tarnobrzega. W związku z budową obwodnicy Tarnobrzega oraz wycinką drzew kolidujących z jej przebiegiem właściciele ogródków działkowych znajdujących się na trasie drogi obwodowej proszeni są o udostępnienie, od 23 lutego, działek w celu przeprowadzenia niezbędnych prac. W razie pytań prosimy o kontakt z Prezesami Rodzinnych Ogrodów Działkowych Związkowiec oraz Kamionka.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

10. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. +Zofia Fudala z al. Warszawskiej. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niej. Wieczny odpoczynek …