1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. O godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

2. Dzisiaj Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z naszymi misjonarkami i misjonarzami, którzy głoszą Ewangelię i dają świadectwo miłości Boga i bliźniego w 99 krajach misyjnych. Naszą ofiarą do puszki wspieramy ich działalność. Bóg zapłać.

3. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Dziś o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątek o godz. 17:30 Droga Krzyżowa dla wszystkich. Znajdźmy czas na rozważanie Zbawczej Męki Chrystusa.

4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 21 marca, w V Niedzielę Wielkiego Postu, poprowadzi je ks. Maciej Charabin. Już teraz tak zaplanujmy nasze zajęcia, by znaleźć czas na dobre przeżycie tych świętych dni ćwiczeń rekolekcyjnych.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży MB św. Józefa.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – święto św. Kazimierza, I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – 32. rocznica sakry Biskupa seniora E. Frankowskiego. I piątek miesiąca od godz. 17:15 spowiedź św. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na modlitewne czuwanie, w sobotę – I sobota miesiąca, o godz. 6:00 nabożeństwo pierwszosobotnie i zakończenie nocnej adoracji Mszą św. o godz. 7:00, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

7. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 12. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

9. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

10. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II na naszym Osiedlu ogłasza rekrutację dzieci do klas I na rok szkolny 2021/22. Rekrutacja jest elektroniczna od 1 do 12 marca br.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.