1. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 (11 i 12). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Klary, we wtorek – zakończenie Pieszej Pielgrzymki z naszej diecezji, Mszą św. na Jasnej Górze o godz. 10.30, w środę – po Mszy św. nowenna do MBNP i nabożeństwo fatimskie z procesją ulicami naszego osiedla z figurą MB Fatimskiej, w czwartek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, w piątek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo zbóż, ziół, kwiatów i owoców. O godz. 11.30 Msza św. z „Wieńcem dożynkowym” jako dziękczynienie za tegoroczne plony.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
6. W naszym mieście 15 sierpnia w Parki Zamku Dzikowskiego jest organizowane święto Plonów pod hasłem; „Tym-co z Ziemi Płodów Dają Byt Narodu”. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. o godz. 16.00 w kaplicy zamkowej.
7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.