1. W kościele od 27 marca obowiązuje nowy limit osób na 1 osobę przypada 20 m2. Przypominamy, że osoby przebywające w kościele, mają obowiązek zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki i zachowania dystansu. Bóg zapłać za zrozumienie.

2. Dziś Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o 17:30 Gorzkie Żale, a o godz. 21:00 Apel Jasnogórski w 12. rocznicę nawiedzenia naszej parafii przez Matkę Bożą w znaku obrazu jasnogórskiego.

3. Dziś rozpoczynamy Wielki Tydzień. Zachęcamy do wyciszenia, rozmodlenia i świadomego przeżywania tych dni.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.

5. W Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę w Godzinie Miłosierdzia (15:00) będzie modlitwa uniżenia przed Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy.

6. Wielki Czwartek, dzień Ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa – początek Triduum Paschalnego. Msza Św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00. Nie ma Mszy św. o godz. 7:00. Adoracja przy Ciemnicy będzie do godz. 24:00. Od godz. 23:00 do 24:00 Godzina Święta. I czwartek miesiąca.

7. Wielki Piątek – Dzień Męki i Śmierci Zbawiciela. O godz. 17:30 Droga Krzyżowa, nowenna do Miłosierdzia Bożego a po niej Liturgia Męki Pańskiej. Obowiązuje post ścisły. I piątek miesiąca. Po liturgii nocna adoracja Najświętszego Sakramentu jako przeproszenie za nasze grzechy i całej Parafii, o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na modlitewne czuwanie.

8. Wielka Sobota – I sobota miesiąca, o godz. 6:00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Poświęcenie pokarmów świątecznych odbędzie się od godz. 9:00 do godz. 13:00.

9. Na ul. Dzikowskiej poświęcenie pokarmów będzie o godz. 10:00. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 19:00. Adoracja w Wielką Sobotę do godz. 23:00.

10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – największe święto chrześcijańskie. Rezurekcja o godz. 6:00 pozostałe Msze o godz. 8:30, 10:00, 11:30, dodatkowa Msza św. o godz. 15:20 i 18:00.

11. W tym tygodniu nie było sprzątania naszej świątyni. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzik. 5 klatka 1 i 2. Sprzątanie kościoła będzie w środę po Mszy św.

12. Zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniu Ciemnicy i Bożego Grobu. Mieszkańców z ul. Wiejskiej prosimy o przygotowanie Ciemnicy, zaś mieszkańców z ul. Warszawskiej i Sikorskiego prosimy o przygotowanie Bożego Grobu. Prace dekoracyjne rozpoczniemy po Mszy św. wieczornej, w poniedziałek – Ciemnica, we wtorek – Grób Pański.

13. Przypominamy, że pod tablicą hr. Tarnowskiego wyłożony jest Kosz Dobrego Serca, do którego możemy składać dary dla potrzebujących na święta. Wydawanie darów będzie w Wielką Sobotę w godz. 11:00 – 12:00.

14. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.