1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową. Słowo Boże do nas głosi ks. dr Adam Kopeć, Dyrektor Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego. Uroczysta Suma o godz. 11:30. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

2. Dziś rozpoczynamy 77. Tydzień Miłosierdzia.

3. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z róży św. Józefa.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: Tydzień Miłosierdzia, we wtorek – św. Marcina I, papieża.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzik 5 klatka 5, 6 i 7. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.