1. Dzisiaj zbiórka do puszki na potrzeby Caritas z okazji zakończonego Tygodnia Miłosierdzia. O godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory i Msza św.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Anielskiej.

3. We wtorek o godz. 15:00 odbędzie się w naszym kościele Msza św. pogrzebowa za śp. +ks. kan. Zbigniewa Towarka, byłego proboszcza naszej parafii. Po Mszy św. trumna z ciałem zostanie przewieziona do Radomia, gdzie w środę po Mszy św. w katedrze radomskiej o godz. 11:30, zostanie złożona na cmentarzu przy ul. Limanowskiego. Prośmy o radość życia wiecznego w Niebie dla ks. Prałata Zbigniewa Towarka.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: w piątek – uroczystość św. Wojciecha bpa, męczennika. Głównego Patrona Polski.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 7 klatka 1 i 2 . Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Stowarzyszenie „Tarnobrzeski Bank Żywności” zaprasza po odbiór paczek żywnościowych w poniedziałek 19 kwietnia br. w godz. od 15:30 do 17:30. Prosimy o odbiór paczek w wyznaczonym terminie.

7. Panu Mateuszowi dziękujemy za posługę kościelnego, którą pełnił w naszym kościele i życzymy bł. Bożego w nowej pracy. Posługę kościelnego podejmie p. Stefan. Życzymy mu zadowolenia ze służby w świątyni Pańskiej. Szczęść Boże.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

9. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Pana śp. +Urszula Jędrzejczyk, +Stanisław Kasieczka, +Janusz Lis oraz +ks. kan. senior Zbigniew Towarek. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla nich. Wieczny odpoczynek…