1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, początek kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Dziś na Mszy św. o godz. 10:00 poświęcenie książeczek dzieciom kl. III przygotowujących się do I Komunii św. o godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Fatimskiej.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: w środę – św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w czwartek – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy, w sobotę – św. Józefa, rzemieślnika. I sobota miesiąca, o godz. 6:00 nabożeństwo pierwszosobotnie zakończone Mszą św. o godz. 7:00. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych. O godz. 17:30 nabożeństwo majowe.

4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 7 klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

7. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Pana śp. +Jerzy Mysiak. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla jego duszy. Wieczny odpoczynek …