1. Dzisiaj w naszym kościele podczas Mszy Św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii Św. Dzieci, które dziś po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa
w Komunii Św. będą przez cały tydzień przeżywać Biały Tydzień. Zapraszamy codziennie wraz ze swymi rodzicami do uczestnictwa we
Mszy św. i nabożeństwie.

2. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o 17:30 nabożeństwo czerwcowe, a po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy serdecznie do udziału.

3. Dzisiaj rocznica nominacji ks. dr. Krzysztofa Nitkiewicza na Biskupa Diecezji Sandomierskiej. Otaczamy naszego Pasterza modlitwą.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 rocznica I Komunii św.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzicom dzieci rocznicowych. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Michała Kozala, bpa i m. w czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego oraz 49. rocznica święceń kapłańskich ks. prał. Stanisława Wdowiaka.

8. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Msze św. za rodziny, które przygotowywały ołtarze na Boże Ciało będzie odprawiona; za mieszkańców ul. Borów, św. Onufrego, Tarninowej, Jaśminowej i Litewskiej - 29 sierpnia br., za mieszkańców ul. W Margaretkach i Kruczej – 29 sierpnia i 5 września br. i za mieszkańców ul. Marczaka 9 – 29 sierpnia br.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.