1. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 (53 i 4). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we Wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W tym dniu Msze św. o godz. 8.30, 16.00 i 18.00, w środę: św. Moniki, w czwartek: św. Augustyna oraz zapraszamy na 21.00 na Apel Jasnogórski, w piątek: wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

5. W ubiegłym tygodniu ofiarę na kościół złożyli: z ul. Fabrycznej – 200 zł. Za wszystkie ofiary i ludzką życzliwość składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
6. Jest do nabycia prasa katolicka. W „Gościu Niedzielnym” jest płyta: pierwsza część „Dzienniczka" siostry Faustyny. Zachęcamy do nabywania i lektury.
7. Rozpoczyna się kolejna edycja Akcji: „Szlachetna Paczka” zachęcamy do zostania wolontariuszem. Szczegółowe informacje w zakrystii.
8. W nasze wspólnocie parafialnej gościmy ks. Tadeusza Sześko, kapłana z Polesia z Łohiszyny na Białorusi. Otoczmy go naszą modlitwą i wesprzyjmy darem serca.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.
10. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana śp. Andrzej Durma z ul. Konf. Dzikowskiej 24. Polecajmy jego duszę miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…