Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo i poświęcenie kierowców i pojazdów mechanicznych. Modlitwą otaczamy wszystkich solenizantów a szczególnie Bpa Ordynariusza naszej diecezji Krzysztofa Nitkiewicza. Dziś zbiórka do puszki dla powodzian w Zachodniej Europie. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory i litania do Krwi Chrystusa Pana.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Licheńskiej.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Joachima i Anny, Rodziców NMP, w środę – św. Charbela, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w czwartek – św. Marty, w sobotę – św. Ignacego z Loyoli.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Zapraszamy do udziału w XXXVIII Pieszej Pielgrzymce ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Tegoroczna pielgrzymka, z racji pandemii, ma odbyć się w formie "sztafetowej" tzn. każdego dnia inna grupa dojeżdża na szlak i pielgrzymuje do tronu Matki Bożej, po czym wraca do domu. Grupa św. Barbary będzie pielgrzymować 11 sierpnia z Dąbrowna do Olsztyna. Zgłoszenia na pielgrzymkę u ks. Piotra Wilka tel. 782 967 932 do 1 sierpnia. Zapisy na spotkaniu 8 sierpnia br. o godz. 19:00 w par. św. Barbary. Szczegóły na plakacie.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.