Get Adobe Flash player

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Modlitwą otaczamy wszystkich, którzy oddali życie w obronie Ojczyzny, szczególnie Powstańców Warszawskich, których wspominamy z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego.

2. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych i koronkowych.

3. Dziś rozpoczynamy miesiąc sierpień, miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji i modlitwy o trzeźwość w rodzinach i narodzie.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.

5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 5 i 6. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – możliwość zyskania odpustu „Porcjunkuli”, w środę – św. Jana Mari Vianneya. Rozpoczęcie Pieszej Pielgrzymki „sztafetowej” z Sandomierza na Jasną Górę, w czwartek – I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – święto Przemienienia Pańskiego, I piątek miesiąca, od godz. 17:15 spowiedź św. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka, w sobotę – I sobota miesiąca, o godz. 6:00 nabożeństwo pierwszosobotnie i zakończenie nocnej adoracji Mszą św. o godz. 7:00, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Zapraszamy do udziału w XXXVIII Pieszej Pielgrzymce ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Tegoroczna pielgrzymka, z racji pandemii, ma odbyć się w formie "sztafetowej" tzn. każdego dnia inna grupa dojeżdża na szlak i pielgrzymuje do tronu Matki Bożej, po czym wraca do domu. Grupa św. Barbary będzie pielgrzymować 11 sierpnia z Dąbrowna do Olsztyna. Zgłoszenia na pielgrzymkę u ks. Piotra Wilka tel. 782 967 932 do 1 sierpnia. Zapisy na spotkaniu 8 sierpnia br. o godz. 19:00 w parafii św. Barbary. Szczegóły na plakacie.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.