Get Adobe Flash player

1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, we wtorek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, w środę – św. Klary, w piątek – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją, w sobotę – św. Maksymiliana Marii Kolbego. Odpust w Żupawie.

5. Za tydzień w niedzielę – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców, a na Mszy św. o godz. 11:30 „Dożynki”, poświęcenie wieńców dożynkowych i procesja.

6. W środę z naszego miasta wyjazd autokarami na XXXVIII Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Tegoroczna pielgrzymka, podobnie jak w ubiegłym roku z racji pandemii, odbywa się w formie "sztafetowej" tzn. każdego dnia inna grupa dojeżdża na szlak i pielgrzymuje do tronu Matki Bożej, po czym wraca do domu. Grupa św. Barbary pielgrzymuje z Dąbrowna do Olsztyna. Po dotarciu do Olsztyna autokarami udajemy się na Jasną Górę na Apel Jasnogórski i nocą wracamy do domu. Dziś w parafii św. Barbary o godz. 19:00 zapisy na pielgrzymkę.

7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.