1. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

2. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 (5 i 6). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we poniedziałek: bł. Bronisławy, dz., w środę: św. Grzegorza Wielkiego, pap.dK, pierwszy czwartek miesiąca , pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godz. 17.30, pierwsza sobota miesiąca – odwiedziny chorych od godz. 8.00.

4. Jest do nabycia prasa katolicka oraz nowy numer naszej gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Jest również nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania i lektury.

5. Zakończyły się wakacje. Jutro rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny z tej racji Msza św. o godz. 8.00. Dzieciom i młodzieży życzymy wielu łask Bożych, opieki MB i darów Ducha św. w nowym roku szkolnym. Nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkoły życzymy dużo zdrowie, cierpliwości i satysfakcji w kształtowaniu młodego pokolenia.
6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”