Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Bartłomieja, Ap. w czwartek – Uroczystość NMP Częstochowskiej, odpust w Sobowie, w piątek – św. Moniki, w sobotę – św. Augustyna, bpa i doktora Kościoła, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

5. W przyszłą niedzielę w naszym kościele odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Pana śp. +Władysław Jan Pietruszka z ul. Freyera. Pomódlmy się o jego zbawienie. Wieczny odpoczynek …

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.