Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory. Mszą św. o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie popielgrzymkowe uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 10:00 spotkanie młodzieży z kl. VIII Szkoły Podstawowej i kl. I Szkoły Średniej, przygotowującej się do bierzmowania.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – dzień modlitw za poległych w obronie Ojczyzny, w czwartek – I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. I piątek miesiąca, od godz. 17:15 spowiedź św. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20:30 wspólny Różaniec, w sobotę – bł. Marii Stelli. I sobota miesiąca, o godz. 6:00 nabożeństwo pierwszosobotnie i zakończenie nocnej adoracji Mszą św. o godz. 7:00, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Kończą się wakacje. W środę ( 1 września) rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny z tej racji Msza św. o godz. 8:00. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty (będzie to już spowiedź św. pierwszopiątkowa). Spowiadamy codziennie półgodziny przed Mszą św.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.